Kalite Belgelerimiz

Kurumsal
Bağlantılarımız

Hakkımızda

Pencere ve kapı profillerinin, inşaat sektörünün gözü kulağı olduğu ilkesinden hareket ederek, estetik ve zarafeti modern teknoloji ile buluşturduk. DOORWIN, insan mutluluğunu, konforunu ve sağlıklı yaşam koşullarını her şeyin üstünde tutar. Şirketimizin temel felsefesi, insanın rahatını ve mutluluğunu sağlamaktır. Yaşamınızı keyifli hale getirecek ergonomik kapı ve pencereler üretiyoruz.

— Detaylar
Kariyer İmkanı

Doorwin ailesine katılmak için bizimle iletişime geçin.

— Detaylar
Üretim Tesisleri

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için çevreye duyarlı üretim gerçekleştirmek ve bu yönde çalışmalar yapmak sürdürülebilir bir yaşam için oldukça önemli. Günümüz şartlarında pek çok zararlı maddeye maruz kaldığımız bugünlerde, PVC profil imalatında belli kriterler göz önünde bulunduruluyor. Tek başına kullanılabilen bir hammadde olmayan PVC, endüstriyel katkı malzemeleriyle birlikte kullanıma hazır hale getiriliyor.

— Detaylar
Kalite Belgelerimiz

Bizler, her zaman tüm gerçekleri olduğu gibi söyler, tüm iletişim sürecinde açık ve samimi davranırız. İşbirlikçilerimizle ilişkilerimizde geri bildirimi direk ve olumlu bir şekilde yaparız. Çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile takım ruhuyla hareket ederiz. Düzeltici ve önleyici tedbirleri alırken, yanlışları açık yüreklilikle belirtir, doğruları tüm gerçekliği ile savunuruz. Düşündüğümüz ile söylediğimiz birbirinden farklı olamaz. Bizim özgünlüğümüz budur.

— Detaylar
Bayilerimiz

Doorwin, ülke çapında yedi bölge müdürlüğü ve yüzlerce bayi ile geniş bir servis ağına sahiptir. Beş kıtada onlarca ülkeye yaptığı ihracatla ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

— Detaylar
Markalarımız

Naturel, Naturelpen, DoorwinGold, İstanbulpvc, Europex, Trio, Oceanplus, SchnellWin

— Detaylar

Profesyonel Çözümler

Amacımız, edindiğimiz bilgi ve birikimi uzman kadromuzun desteği ile kaliteli ve yenilikçi ürünler üreterek mekanlarınıza taşımak ve yaşam konforunuzu artırmaktır. Bizler, mekanlarınızı ve sevdiklerinizi olumsuz dış koşullardan korumak için yoğun bir şekilde çalışmakta, teknolojiyi yakından takip ederek yeni ürünlerimizi sizlere sunmaktayız.